NİNA RİCCİ

Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
Nina Ricci L'extase EDP 80ml Bayan Tester Parfüm               Her anlamda kadınların daha iyi hissetmesini sağlamak amacıyla üretilmiş bir ürün olup her zaman yanınızda taşımanız gerekecek. Nina Ricci L'Extase EDP 80 ML işte bahsettiğim ürün biber taneleri ve gül özleriyle oldukça etkili bir harman yaratan ürün bütün kadınların hayali olma niteliğinde bir üründür. Ve her zaman bütün erkeklerin de dikkatini çekebilecek bir kokuya sahiptir. Bütün kadınlarında bir numara olma amaçlarına yardımcı olacak bir üründür. 800 ml hacmi ürünü oldukça kullanıl..
100,00TL
Nina Ricci Premier Jour EDP 100 ml       Nina Ricci Premier Jour Woman düşünceleri hedef alan şehvetli bir parfüm.Nina Ricci Premier Jour, yumuşak ve şeffaf kokusuyla teninizi adeta okşuyor. Mandalina ve ıtırşahi, pencereden sızan günün ilk ışıkları gibi huzurlu ve taze. Orta notalardaki orkide ve gardenya vanilyanın da etkisiyle sütsü yumuşaklığa kavuşuyor. Odunlar ile boyut kazanan parfüm masum ve çekingen.Nina Ricci Premier Jour, hafif yapısı sebebiyle günlük kullanabileceğiniz casual bir parfüm.ı..   TESTER RESİMLERİ KENDİ ÇEKİMİZDİR .. ACILMAMIŞ..
100,00TL
Nina Ricci Ricci      Gün boyu süren fresh ve çiçeksi kokunun ilk notasını revent kabuğu ve bergamot, orta notasının hindistan tutya çiçeği ve okka gülü, dip notasını ise paçuli ve sandal ağacı oluşturuyor. Nina Ricci yeni parfümü Ricci Ricci günümüz feminenliğinin masalı olarak karşımıza çıkıyor. Şehirli modern ve karşı konulmaz bir süper kahramanı ifade eden parfüm oldukça seksi..   TESTER RESİMLERİ KENDİ ÇEKİMİZDİR .. ACILMAMIŞ TAM DOLU SIFIR KUTULU TESTER .. GÖNDERİLİCEK ÜRÜN RESİMDEKİ ÜRÜNDÜR .. STOKTAN AYNI GÜN YURTİÇİ KARGO VEYA ARAS KARGO ..
100,00TL